MOSKITIERY DLA KAŻDEGO DOMU

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Moskitiera jest szczególną formą osłony przed wszelakimi insektami, zwłaszcza komarami.

Siatka wykonana jest z włókna szklanego dostępnego w kolorze szarym i czarnym. Zapewnia to ochronę przed natrętnymi owadami, jednocześnie zapewniając dopływ świeżego powietrza.

Jest możliwość wykonania jej także z aluminium, sprawdza się to szczególnie w sytuacjach gdy mamy w domu lub mieszkaniu koty.

Obwódkę siatki stanowi aluminiowa rama dostępna w kolorze białym,  jasnobrązowym, ciemnobrązowym, szarym oraz kolorach drewnopodobnych.

Małe stalowe uchwyty moskitiery pozwalają na łatwy i szybki jej montaż i demontaż.

Chcę Darmową Wycenę

MOSKITIERY OKIENNE

Moskitiera ramkowa

MOSKITIERA RAMKOWA-KOŁNIERZOWA

Zadaniem moskitier ramkowych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okno. Moskitiera montowana jest na ościeżnicy za pomocą specjalnych zaczepów z zakresem od 1 do 25 mm. Zaletą tego systemu jest to, że moskitierę można w bardzo łatwy sposób założyć i zdemontować. Dostępne kolory siatek: szary, czarny. Dostępne kolory ramki: biały, brąz, ciemny brąz , złoty dąb , mahoń , orzech, antracyt, winchester

MOSKITIERA RAMKOWA-MAGNESOWA

Zadaniem moskitier magnesowych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń.. Moskitiery magnesowe wykonane są z profili aluminiowych i charakteryzują się bardzo dobrą sztywnością. Montaż moskitiery odbywa się za pomocą przymocowania do ramy okiennej czterech magnesów, na których jest mocowana ramka z siatką. Dostępne kolory ramki: biały, brązowy Dostępne kolory siatki: szary, czarny

Moskitiera ramkowa magnesowa
Moskitiera rolowana

MOSKITIERA ROLOWANA

Zadaniem moskitier rolowanych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna. Moskitiera ta może być montowana do ściany, sufitu lub ramy okna. Siatka zwijana jest do estetycznej kasetki, która nie zajmuje wiele miejsca. Dostępne kolory kasetki i prowadnic: biały, brązowy. Dostępne kolory siatki: szary, czarny.

MOSKITIERY DRZWIOWE

Moskitiera ramkowa na zawiasach

MOSKITIERA RAMKOWA NA ZAWIASACH

Zadaniem moskitier ramkowych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna. Moskitiery ramkowe drzwiowe to bardzo praktyczna i ekonomiczna wersja moskitier dostępna na rynku. Dzięki specjalnym zawiasom drzwi otwierają się bardzo łatwo i automatycznie się zamykają. Dostępne kolory siatek: szary, czarny. Dostępne kolory ramek: biały, brąz, złoty dąb, orzech,winchester.

MOSKITIERA RAMKOWA-PRZESUWNA

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej.

Moskitiera ramkowa przesuwna
Moskitiera rolowana

MOSKITIERA ROLOWANA

Zadaniem moskitier rolowanych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które Zadaniem moskitier rolowanych jest ochrona przed wszelkimi insektami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna. Moskitiera ta może być montowana do ściany, sufitu lub ramy okna. Siatka zwijana jest do estetycznej kasetki, która nie zajmuje wiele miejsca. Dostępne kolory siatek: czarny, szary. Dostępne kolory skrzynek: biały, brąz,antracyt.

MOSKITIERA PLISOWANA

Drzwiowe moskitiery plisowane są systemem, który przebojem zdobywa polski rynek. W konfrontacji ze znaną na polskim rynku wersją drzwiową wypadają rewelacyjnie. Plisowanie sprawia, że cały pakiet po zsunięciu nie zajmuje praktycznie miejsca w świetle drzwi lub okien. Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramę okna. System pozwala na montaż we wnękach nawet wtedy, gdy zostały one wykonane nieprecyzyjnie – do 1 cm odchyłu. Unikalny system przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek. Przesuwy działają płynnie, pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie.

Moskitiera plisowana

Moskitiery drzwiowe, moskitiery plisowane czy moskitiery okienne wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Pozwala to na długie lata użytkownika. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia darmowego pomiaru i wyceny. Kraków i okolice.

30-705 Krakówul. Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy

4.8/5 - (66 votes)