ROLETY RZYMSKIE

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Rolety Rzymskie jest to forma dekoracji okiennej, w której materiał przy zwijaniu rolety układa się w poziome, równoległe fałdy tkaniny. Rolety rzymskie swoim wyglądem nieco różnią się od powszechnie wybieranych osłon okiennych typu dzień-noc. Uszyte są z tkaniny przypominającą zasłonę i  jest to elegancka osłona okienna wybierana do zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych  urządzonych klasycznie. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór materiałów dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Tkaniny o różnej fakturze i przepuszczalności światła, w łatwy sposób można dopasować do wnętrza. Nowoczesne roleta rzymska to doskonały dodatek dekoracyjny, który jest w stanie zastąpić ozdobne zasłony czy firany.

ROLETY RZYMSKIE — KRAKÓW

Rzymskie Rolety sterowane są najczęściej za pomocą łańcuszka koralikowego, dzięki któremu można roletę ustawić w takiej pozycji, aby nie zasłaniała okna, a jedynie chroniła przed nadmierny działaniem promieni słonecznych w dzień. W noc chroni przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. To Państwo decydują jaki typ materiału zostanie wykorzystany. Czy będzie to materiał zaciemniający, czy przepuszczający światło. Modele rolet rzymskich wykonywane na indywidualne zamówienie mogą wykonane być z wielu rodzajów tkanin. Różny kolor, wzór, faktura materiału dopasowana do indywidualnych projektów wykończenia wnętrz. Rolety rzymskie doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. Ich wszechstronne zastosowanie, elegancki wygląd, funkcjonalność sprawia, że  równie dobrze będą prezentować się w pokoju dziecięcym, sypialni, kuchni czy salonie. Rolety w wielu projektach aranżacji wnętrz zastępują zasłony, pełnią też rolę firan.

 

ROLETY RZYMSKIE NA WYMIAR

Rolety rzymskie doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach. W naszej firmie przygotowujemy rolety na wymiar okien. Roleta rzymska może pełnić funkcje zaciemniające, w zależności od rodzaju tkaniny może ograniczać dostęp światła do pomieszczenia.  W przypadku wyboru lżejszych tkanin  firanowych mogą one w głównej mierze służyć jako dekoracja pomieszczenia. Sam zdecyduj jakie rozwiązanie będzie najlepsze w twoich wnętrzach.

 Zapraszamy klientów mieszkających na terenie Krakowa jak i poza jego granicami do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty.

30-705 Krakówul. Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy

4.8/5 - (66 votes)