Rolety Rzymskie na Wymiar - Największy Wybór | ROL-TEX Kraków
16578
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16578,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Rolety rzymskie

MARKOWE ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Rolety Rzymskie jest to forma dekoracji okiennej, w której materiał przy zwijaniu rolety układa się w poziome, równoległe fałdy tkaniny. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór materiałów dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Tkaniny o różnej fakturze i przepuszczalności światła, w łatwy sposób można dopasować do wnętrza. Nowoczesne roleta rzymska to doskonały dodatek dekoracyjny, który jest w stanie zastąpić ozdobne zasłony czy firany.

Rzymskie Rolety sterowane są najczęściej za pomocą łańcuszka koralikowego, dzięki któremu można roletę ustawić w takiej pozycji, aby nie zasłaniała okna, a jedynie chroniła przed nadmierny działaniem promieni słonecznych w dzień. W noc chroni przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów.

Rolety Rzymskie na Wymiar

Rolety rzymskie doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach. W naszej firmie przygotowujemy rolety na wymiar okien.

rzymskie