ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Żaluzje poziome aluminiowe jest to klasyczna osłona okienna stosowana zarówno  w mieszkaniach, domach, jak i biurach. Ich niska cena i wytrzymałość sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób, które poszukują  funkcjonalnego rozwiązania na lata.

Żaluzje poziome wykonane są z aluminiowych lameli dostępnych w różnych kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do stolarki okiennej, jak i pozostałego wyposażenia wnętrza.  Najbardziej uniwersalne żaluzje aluminiowe białe, doskonale chronią przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, a także ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Lamele dostępne w kilku szerokościach. Modele o większej szerokości przeznaczone są do dużych okien i przeszklonych powierzchni.

ŻALUZJE ALUMINIOWE NA WYMIAR

W naszej firmie wszystkie aluminiowe żaluzje poziome posiadają wygodne sterowanie, które pozwala na dopuszczenie takiej ilości światła słonecznego, jaką w danej chwili potrzebujesz. Ich montaż może być bezinwazyjny, co jest szczególnie ważne w przypadku wynajmowania mieszkania czy biura. Żaluzje  doskonale przylegają do okna, nawet w przypadku kiedy jest ono uchylone.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żaluzji wewnętrznych i zewnętrznych. Skorzystaj z oferty Rol-Tex i przekonaj się o doskonałej jakości w niskiej cenie!

Zapraszamy do kontaktu!

Żaluzje poziome aluminiowe
Żaluzje
Żaluzje poziome
Żaluzje poziome alu

30-705 Krakówul.Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy