Żaluzje Aluminiowe Poziome Na Wymiar | ROL-TEX Kraków
16599
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16599,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Żaluzje

ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

rolety poziome

ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Żaluzje poziome aluminiowe jest to klasyczna osłona okienna stosowana zarówno  w mieszkaniach, domach, jak i biurach. Ich niska cena i wytrzymałość sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób, które poszukują  funkcjonalnego rozwiązania na lata.

Żaluzje poziome wykonane są z aluminiowych lameli dostępnych w różnych kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do stolarki okiennej, jak i pozostałego wyposażenia wnętrza.  Najbardziej uniwersalne żaluzje aluminiowe białe, doskonale chronią przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, a także ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Lamele dostępne w kilku szerokościach. Modele o większej szerokości przeznaczone są do dużych okien i przeszklonych powierzchni.

Żaluzje Aluminiowe na Wymiar

W naszej firmie wszystkie aluminiowe żaluzje poziome posiadają wygodne sterowanie, które pozwala na dopuszczenie takiej ilości światła słonecznego, jaką w danej chwili potrzebujesz. Ich montaż może być bezinwazyjny, co jest szczególnie ważne w przypadku wynajmowania mieszkania czy biura. Żaluzje  doskonale przylegają do okna, nawet w przypadku kiedy jest ono uchylone.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żaluzji wewnętrznych i zewnętrznych. Skorzystaj z oferty Rol-Tex i przekonaj się o doskonałej jakości w niskiej cenie!

Zapraszamy do kontaktu!

żaluzje poziome aluminiowe
Żaluzje