ROLETY ZEWNĘTRZNE – DUŻY WYBÓR W NISKICH CENACH

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Rolety zewnętrzne możemy stosować zarówno w nowych jak i już istniejących budynkach.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy rolety zewnętrzne Wszystkie produkty wykonane zostały wykonane z odpornych na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne materiałów.
Materiały w naszych roletach zewnętrznych charakteryzują się wysoką izolacją termiczną oraz tłumią zewnętrzne dźwięki.
Rolety zewnętrzne oprócz podstawowych zalet osłonowych posiadają również cechy pozwalające na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku, natomiast latem pozwalają ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń.
Nasze rolety zewnętrzne dostępne są w różnych kolorach oraz różnych systemach. W Rol-Tex pomożemy dobrać Ci idealne systemy przystosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta
Rolety zewnętrzne to również doskonałe elementy dekoracyjne które mogą wzbogacić wygląd każdego budynku a przy tym chronią przed warunkami zewnętrznymi.

3 rolety zewnętrzne

Roleta ze skrzynką profilowaną pod kątem 45 stopni, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej to zabezpieczenie montowane w domach jednorodzinnych, biurach czy urzędach. Dzięki bogatej kolorystyce system ten sprawdzi się jako doskonały element dekoracyjny a zastosowane wytrzymałe profile aluminiowe wypełnione pianką zapewniają wysoką izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami w okresie wiosenno-letnim.

Roleta ze skrzynką profilowaną na kształt półowalny, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej. W połowie zaokrąglona skrzynka z pewnością będzie dekoracją budynku a zastosowane profile aluminiowe wypełnione pianką zapewnią dobrą izolację termiczną i akustyczną. Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, które dopasujesz do elewacji budynku czy koloru okien. System pozwala na zamontowanie moskitiery chroniącej przed owadami przedostającymi się do środka budynku

roleta zewnętrzna
roleta zewnętrzna ze skrzynią

Roleta ze skrzynką całkowicie zaokrągloną, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej w mieszkaniach, domach czy budynkach firmowych. W połączeniu z prowadnicami wyposażonymi w specjalne owalne nakładki daje niepowtarzalny efekt wizualny a zastosowane wzmocnione profile aluminiowe wypełnione pianką zapewniają doskonałą ochronę okna.Rolety zewnętrzne, pozwalają na zniwelowanie hałasu dobiegającego z zewnątrz.W Rol-Tex przyjedziemy, zmierzymy oraz zaproponujemy system spełniający Twoje oczekiwania oraz zajmiemy się montażem na terenie Krakowa i okolic.

Roleta przeznaczona przede wszystkim do montowania w nowo wznoszonych budynkach w związku z możliwością ukrycia jej pod elewacja budynku. Dzięki możliwości zabudowy skrzynki w odpowiednio przygotowanym nadprożu oraz zastosowanych profilach aluminiowych wypełnionych pianką uzyskamy znakomite parametry izolacji termicznej i akustycznej które sprawdzą się w domu pasywnym, a ponadto uzyskamy dyskretny i estetyczny efekt końcowy. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami.Pod skrzynki tych rolet stosujemy ocieplenie za pomocą styropianu, styroduru bądź mat termoizolacyjnych (np. Alufox), tak aby zapobiec powstawaniu mostków termicznych.

roleta zewnętrzna do nowego budynku
Rolety zewnętrzne nadstawne

Nowoczesny system rolet nadstawnych (montowanych na ramę okienną) wykonanych z PCV w którym specjalnie zaprojektowana skrzynka pozwala na szerokie możliwości zabudowy dzięki czemu uzyskamy pożądany efekt wizualny, a zastosowane w niej ciepłe wkłady styropianowe zapewnią wysoką izolację termiczną i wytłumią hałasy z zewnątrz.. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami.

Nowoczesny system rolet nadstawnych (montowanych na ramę okienną) wykonanych z PCV przeznaczony do montażu w nowo wznoszonych jak i modernizowanych budynkach. W skrzynce Vegas Revo Thermo, standardowy wkład styropianowy zastąpiliśmy specjalnie zaprojektowanym dwu-częściowym wkładem z neoporu który wyróżnia 30% wyższa izolacyjność termiczna dzięki której udało nam się uzyskać rewelacyjny jak dla rolet nadstawnych współczynniki przenikania ciepła na poziomie U=0,69. Dodatkowo rolety Vegas Revo Thermo są również standardowo wyposażone w ciepła taśmę „rozprężną” która izoluje połączenie z oknem. Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpiecza przed dostaniem się do budynku owadów

rolety zewnętrzne nadstawne montowane na ramę
Kolory okien

30-705 Krakówul.Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy