ROLETY ZEWNĘTRZNE – DUŻY WYBÓR W NISKICH CENACH

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Rolety zewnętrzne możemy stosować zarówno w nowych jak i już istniejących budynkach.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy rolety zewnętrzne Wszystkie produkty wykonane zostały z odpornych na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne materiałów.
Materiały w naszych roletach zewnętrznych charakteryzują się wysoką izolacją termiczną oraz tłumią zewnętrzne dźwięki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są również bardzo trwałe.
Rolety zewnętrzne oprócz podstawowych zalet osłonowych posiadają również cechy pozwalające na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku, natomiast latem pozwalają ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń.
Oferowane przez nas rolety dostępne są w różnych kolorach oraz różnych systemach. W Rol-Tex pomożemy dobrać idealne systemy przystosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pancerz rolety dostępny jest w wielu kolorach, a cały mechanizm sterowany może być ręcznie lub elektrycznie za pomocą przełącznika, pilota czy poprzez aplikację internetową.
Rolety zewnętrzne to również doskonały element dekoracyjny który może wzbogacić wygląd każdego budynku a przy tym chroni Twoją prywatność i bezpieczeństwo. Zaletą rolet zewnętrznych jest również ich łatwość codziennego użytkownika.

3 rolety zewnętrzne

Modele ze skrzynką profilowaną pod kątem 45 stopni, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej to zabezpieczenie montowane w domach jednorodzinnych, biurach czy urzędach. Dzięki bogatej kolorystyce system ten sprawdzi się jako doskonały element dekoracyjny a zastosowane wytrzymałe profile aluminiowe wypełnione pianką zapewniają wysoką izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami w okresie wiosenno-letnim.

Modele ze skrzynką profilowaną na kształt półowalny, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej. W połowie zaokrąglona skrzynka z pewnością będzie dekoracją budynku a zastosowane profile aluminiowe wypełnione pianką zapewnią dobrą izolację termiczną i akustyczną. Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, które dopasujesz do elewacji budynku czy koloru okien. System pozwala na zamontowanie moskitiery chroniącej przed owadami przedostającymi się do środka budynku

roleta zewnętrzna
roleta zewnętrzna ze skrzynią

Modele ze skrzynką całkowicie zaokrągloną, przeznaczona do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej w mieszkaniach, domach czy budynkach firmowych. W połączeniu z prowadnicami wyposażonymi w specjalne owalne nakładki daje niepowtarzalny efekt wizualny a zastosowane wzmocnione profile aluminiowe wypełnione pianką zapewniają doskonałą ochronę okna. Rolety zewnętrzne, pozwalają na zniwelowanie hałasu dobiegającego z zewnątrz.W Rol-Tex przyjedziemy, zmierzymy oraz zaproponujemy system spełniający Twoje oczekiwania oraz zajmiemy się montażem na terenie Krakowa i okolic.

Model rolety podtynkowej przeznaczonej przede wszystkim do montowania w nowo wznoszonych budynkach w związku z możliwością ukrycia jej pod elewacją budynku. Dzięki możliwości zabudowy skrzynki w odpowiednio przygotowanym nadprożu oraz zastosowanych profilach aluminiowych wypełnionych pianką uzyskamy znakomite parametry izolacji termicznej i akustycznej, które sprawdzą się w domu pasywnym, a ponadto uzyskamy dyskretny i estetyczny efekt końcowy. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami. Pod skrzynki tych rolet stosujemy ocieplenie za pomocą styropianu, styroduru bądź mat termoizolacyjnych (np. Alufox), tak aby zapobiec powstawaniu mostków termicznych.

roleta zewnętrzna do nowego budynku
Rolety zewnętrzne nadstawne

Nowoczesny system rolet nadstawnych (montowanych na ramę okienną) wykonanych z PCV, w którym specjalnie zaprojektowana skrzynka pozwala na szerokie możliwości zabudowy dzięki czemu uzyskamy pożądany efekt wizualny, a zastosowane w niej ciepłe wkłady styropianowe zapewnią wysoką izolację termiczną i wytłumią hałasy z zewnątrz.. Dodatkowa możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpieczy budynek przed natrętnymi insektami.

Nowoczesny system modeli nadstawnych (montowanych na ramę okienną) wykonanych z PCV przeznaczony do montażu w nowo wznoszonych jak i modernizowanych budynkach. W skrzynce Vegas Revo Thermo, standardowy wkład styropianowy zastąpiliśmy specjalnie zaprojektowanym dwuczęściowym wkładem z neoporu który wyróżnia 30% wyższa izolacyjność termiczna, dzięki której udało nam się uzyskać rewelacyjny jak dla rolet nadstawnych współczynniki przenikania ciepła na poziomie U=0,69. Dodatkowo modele Vegas Revo Thermo są również standardowo wyposażone w ciepła taśmę „rozprężną”, która izoluje połączenie z oknem. Możliwość zamontowania zintegrowanej moskitiery zabezpiecza przed dostaniem się do budynku owadów

rolety zewnętrzne nadstawne montowane na ramę

30-705 Krakówul. Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy

4.9/5 - (64 votes)