ŻALUZJE PIONOWE – VERTICALE KRAKÓW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Żaluzje pionowe stanowią eleganckie wyposażenie biur oraz hoteli, choć są klienci którzy montują je także w mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Są doskonałym typem osłony okiennej, szczególnie w przypadkach kiedy do zasłonięcia jest duża przeszklona powierzchnia. Verticale są doskonałym połączeniem funkcjonalności z świetnym designem.

ŻALUZJE PIONOWE NA WYMIAR

Żaluzje pionowe to doskonała ochrona przed nadmiarem promieni słonecznych ale również wzrokiem sąsiadów, czy osób z zewnątrz. Żaluzja może zostać dopasowana do większości okien, nawet tych które są znacznie większe niż standardowe. Podobnie jak żaluzje poziome pozwalają na precyzyjną regulację światła słonecznego.Dostępne jest kilka systemów do obsługi lameli, zarówno ręcznych jak i mechanicznych, pozwalających do ustawienia verticali w pozycji zapewniającej dopływ światła przy zachowaniu prywatności. Możliwość obrotu lameli o 180 stopni, to wygodny sposób na zapewnienie komfortu termicznego w pomieszczeniu, bez względu na porę dnia.

Przy zamkniętych lamelach pozwalają na swobodną pracę przy komputerze. Mogą być wykonane z tkaniny, bądź z PCV, które cechuje łatwość czyszczenia. Montowane w eleganckiej szynie,zamontowanej najczęściej na suficie lub ścianie nad oknem. Nie ogranicza to powierzchni pomieszczenia.

Bardzo szeroka gama tkanin oraz ogromna paleta kolorów , może spełnić wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne.W łatwy sposób, dopasujesz kolor lameli i osprzetu do stolarki okiennej jak również, pozostałego wyposażenia pomieszczenia. Lamele można w prosty sposób wymieniać, bez konieczności usuwania osprzętu. Pozwala to na łatwe dopasowanie tej osłony okiennej do wystroju wnętrza., Dostępne szerokości to 89 mm i 127 mm.

Zadzwoń, i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę!

Przekonaj się o najwyższej jakości usługi i terminowej jej realizacji.

30-705 Krakówul. Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy

4.8/5 - (77 votes)