Plisy Okienne - Ogromny Wybór kolorów i Wzorów | ROL-TEX Kraków
16626
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16626,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Plizy kraków

IDEALNIE DOPASOWANE PLISY

Plizy

PLISY OKIENNE DO TWOJEGO DOMU

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Plisy jest to forma osłon okiennych która stosunkowo niedawno weszła na polski rynek, jednak z roku na rok zdobywa coraz większą ilość zwolenników Składa się z materiału złożonego w harmonijkę. wykorzystującego jeden z kilku systemów do łatwej obsługi m.in sznurek, łańcuszek czy specjalistyczny uchwyt..Plisy doskonale sprawdzają się w nowoczesnych pomieszczeniach, Produkt dopasować można do każdego typu okien, okien dachowych a nawet tych o nietypowych kształtach.Plisy nie odstają od okna, dlatego doskonale sprawdzają się montowane również w oknach połaciowych.

Niewątpliwymi zaletami tej formy osłony okiennej jest to, że po złożeniu zajmuje ona mało miejsca we wnęce okiennej, a także pozwala na pełne otwarcie okna. Plisy są systemem który poprzez swoją konstrukcję nie ogranicza możliwości otwarcia dowolnego skrzydła okiennego, bez obaw o jej uszkodzenie. Możliwe jest również zakrycie jedynie wybranego przez siebie fragmentu okna, dzięki niezależnym od siebie listwą trzymającym materiał. Dlatego plisy okienne stają się coraz częstszym wyborem wśród mieszkańców Krakowa.

Dodatkową zaletą jest możliwość podciągania plisy od dołu, co szczególnie sprawdza się w mieszkaniach na parterze oraz domkach jednorodzinnych. Uchroni to Państwa od wzroku ciekawskich przechodniów czy sąsiadów.

Bogaty wybór materiałów i tkanin sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dostępne na rynku rolety dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego jest to rozwiązanie które uchroni przed działaniem promieni słonecznych, ale również stanie się ozdoba twojego okna i mieszkania.

Zadzwoń do Rol-Tex i umów się na bezpłatną wycenę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru plis do twojego mieszkania, domu czy biura.

Plisy Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI