ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Żaluzje poziome drewniane to szyk i elegancja. Bardzo ładnie komponują się z podłogami drewnianymi, panelami i meblami. Żaluzje z drewna wprowadzają niezwykły nastrój i klimat, komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Dostępne materiały to drewno i bambus, który szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach o dużej wilgotności, np. łazienkach czy kuchniach. Idealnie sprawdzają się, aby ograniczyć ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Właściwości bambusa nie pozwalają na absorpcję wilgoci, przez co lamele żaluzji nie pęcznieją. Dostępne szerokości lameli to 25 mm i 50 mm.
Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25 i 50 mm.

Żaluzje drewniane PURE

Nowa kolorystyka żaluzji drewnianych szerokość – 50mm, dobrana została z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni. Drabinki taśmowe żaluzji dobrano odcieniami do poszczególnych lameli. Dzięki nowym odcieniom PURE doskonale wydobędziesz piękno surowych wnętrz. Żaluzje z kolekcji PURE nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Żaluzje są dostępne w cenie żaluzji drewnianych 50mm.

Żaluzje PURE
Żaluzje laminowane

Żaluzje drewniane – laminowane

Propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza – w szczególności z meblami i podłogami. Żaluzje te dostpne są w szerokościach 25 i 50 mm.

Żaluzje drewniane – bambusowe

Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak tych wykonanych z drewna jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, dostępne w szerokości 25 i 50 mm, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniane.

Żaluzje bambusowe

30-705 Krakówul. Klimeckiego 14, pawilon B

E-mail: biuro@rol-tex.pl

Telefon: 663 263 181

Formularz kontaktowy

4.7/5 - (60 votes)