Poziome Żaluzje Drewniane Na Wymiar | ROL-TEX Kraków
16606
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16606,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Żaluzje drewniane

ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE

drewniane

ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę

Żaluzje poziome drewniane to szyk i elegancja. Bardzo ładnie komponują się z podłogami drewnianymi, panelami i meblami.

Żaluzje drewniane to wprowadzają niezwykły nastrój i klimat, komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach.

Dostępne materiały to drewno i bambus, który szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach o dużej wilgotności, np. łazienkach czy kuchniach.

Właściwości bambusa nie pozwalają na absorpcję wilgoci, przez co lamele żaluzji nie pęcznieją. Dostępne szerokości lameli to 25 mm i 50 mm.

żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardzie wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25 i 50 mm.

Żaluzje drewniane PURE

Nowa kolorystyka żaluzji drewnianych 50mm, dobrana została z największą precyzją do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni. Drabinki taśmowe żaluzji dobrano odcieniami do poszczególnych lameli. Dzięki nowym odcieniom PURE doskonale wydobędziesz piękno surowych wnętrz. Żaluzje z kolekcji PURE nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Żaluzje są dostępne w cenie żaluzji drewnianych 50mm.

Żaluzje drewniane - laminowane

Propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza - w szczególności z meblami i podłogami. Żaluzje te dostpne są w szerokościach 25 i 50 mm.

Żaluzje drewniane - bambusowe

Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, dostępne w szerokości 25 i 50 mm, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniane.